Hakkımızda

SURGE POWER SYSTEMS

GÜÇ VE ENERJİ SİSTEMLERİ TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Surge Power Systems Güç ve Enerji Sistemleri Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti. (SPS) isimli Şirketimizin 2021 yılında kuruluş kararı alınmış; 14 Ocak 2022 tarihinde tescil işlemleri tamamlanıp Kartal-İstanbul’da bulunan ofisinde resmi olarak faaliyetlerine başlanmıştır.

Kuruluşu yakın tarihte gerçekleşmiş bir şirket olmasına rağmen kurucularının, paydaşlarının ve iş ortaklarının köklü deneyimi ve gücü ile gerek Türk Elektrik Sektöründe gerekse uluslararası elektrik sektörlerinde hızlı bir başlangıç yapmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda adımlarını profesyonelce atmaya başlamıştır.

Kurucularının, elektrik ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve global ölçeklerde önde gelen kurumsal şirketlerde edindiği 20’şer seneyi aşkın proje yönetimi, mühendislik ve devreye alma tecrübeleri ve iş bitirme deneyimlerinin bir sonucu olarak kurulan SPS, her daim kalitesi, profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile Sektördeki kaliteli ve güvenilir hizmet ihtiyacına yönelik faaliyetlerde bulunmayı hedeflemektedir.

SPS’in dahilinde bulundurduğu güce ilave olarak, Sektördeki geniş malzeme&hizmet tedarikçilerine ait bilgi ve sağlam iş bağlantıları ile küçük veya büyük ölçekli tüm firmalara doğru çözüm önerileri verebilecek yeteneği bünyesinde barındırmaktadır.